Minikonferencja dla doktorantów 3

Organizator: Włodzimierz Zwonek, koordynator programu ŚSDzNM na WMI UJ
Witryna internetowa: minikonferencja.matinf.uj.edu.pl/
Kontakt: beata.palka(at)uj.edu.pl

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej minikonferencji Środowiskowych Studiów Doktoranckich z Nauk Matematycznych.

Do udziału zapraszamy zarówno uczestników ŚSDNM jak i doktorantów nie objętych tym programem.

Do udziału w minikonferencji zapraszamy również pracowników naukowych wydziałów matematyczno-informatycznych uczestniczących w programie, w szczególności opiekunów doktorantów.

Ramowy program przewiduje spotkanie władz dziekańskich Wydziału z uczestnikami programu oraz spotkanie uczestników minikonferencji z Komisją ds ŚSDNM.

W części naukowej zapraszamy uczestników spotkania do uczestnictwa w wykładach, na których pracownicy Wydziału zaprezentują tematykę swoich badań. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieć możliwość wymiany poglądów nt. programu, współpracy naukowej oraz dyskusji o matematyce.

Data opublikowania: 19.05.2011
Osoba publikująca: Agnieszka Deszyńska