Co po matematyce?

Wraz z nowym rokiem akademickim rusza nowa edycja spotkań z cyklu "Co po Matematyce?", która pozwala studentom zaznajomić się z możliwymi ścieżkami kariery jakie czekają na nich po zakończeniu studiów.

Tym razem gościmy firmę inwestycyjną Volatech Advisors, która opowie nam czy bliżej zajmuje się osoba na stanowisku Quant Analyst. Jest to bardzo dobrze płatna profesja, która korzysta m.in. z aparatów matematycznych do tworzenia modeli inwestycyjnych oraz zarządzaniu nimi. Wykorzystuje metody ilościowe oraz  jakościowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zadać pytania przedstawicielom firmy Volatech nie zapomnij być z nami 12. listopada o godzinie 16:30. Spotkanie odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ(ul. Stanisława Łojasiewicza 6) w sali 1093. Dajemy Ci możliwość nie tylko posłuchania potencjalnych pracodawców, ale także zadania im pytań oko w oko. Dzięki temu wiesz, że Twoje pytanie nie wyląduje w czeluściach skrzynki e-mail, a odpowiedź uzyskasz od ręki!

Skorzystaj z tego! Nie przegap! Nie machaj ręką na taką możliwość, w końcu nic Cię to nie kosztuje, możesz tylko skorzystać. Usiądź z nami przy herbacie i ciastku, posłuchaj co Volatech Advisors ma do zaoferowania dla Ciebie!

Zaprasza Koło Naukowe Matematyki Finansowej UJ.