Glances@Manifolds III

Termin: 02.07.2018 - 06.07.2018
Miejsce: Kraków
Organizator: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Witryna internetowa: glances.site
Kontakt: glancesatmanifolds@gmail.com
W dniach 2-6 lipca na Wydziale odbędzie się trzecia edycja konferencji Glances@Manifolds. Tym razem głównymi tematami będą geometria symplektyczna i kontaktowa, grupy arytmetyczne, oraz bordyzmy i działania grup na rozmaitościach. W trakcie konferencji odbędą się dwie szkoły przeznaczone dla młodych badaczy, prowadzone przez prof. Tarasa Panova oraz prof. Andreia Rapinchuka. W czasie konferencji będziemy również obchodzić 60 urodziny prof. Aleksego Tralle. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem glancesatmanifolds@gmail.com lub na stronę glances.site, gdzie można znaleźć szczegóły dotyczące udziału.
Data opublikowania: 12.04.2018